Için basit anahtar hasta yatakları örtüsünü

Hastanız kesinlikle bir yatağa ihtiyaç duyarsa duysun aramış olduğunız tüm çeşitli özelliklerde hasta yatakları firmamızın stoklarında behemehâl mevcuttur. Ister 2 motorlu, lüzumlu 3 motorlu, gerek lazımlıklı, havalı ve piyasada sadece bizde bulabileceğiniz hasta yatağı çeşitleriyle ruzü yirmi dört saati hizmetinizdeyiz.

Linak bellik (Danimarka) profesyonel dizi motorlar en ali sızdırmazlık derecesi olan IPx66′ evet ve çarpıcılık çarpmasına karşı Class I, Type B korumasına sahiptir.

 Denk 35 cm’e inebilme özelliği SUPERLOW ile olası bir düşüş esnasında riski en aza indirir, hastanın da yataktan kolaylıkla kalkmasını sağlar.

Hasta yatağı satış, kiralama, yöntem servis ve daha bir çok değerli görev... İddia ediyoruz ki hasta yatağı sektöründe bu denli nitelikli hizmeti ilk el bir arada alacaksınız. Bizimle çallıkışmaktan kıvançlı olacağınızın garantisini sizlere veriyoruz.

Hatta vücudun üst kısmını iştiyak edilen ölçüde yüksekte tutma olanakı sağladığı kucakin reflü rahatsızlığına etkili, mekanik çözüm katkısızlar.

Öncelikle yaşanmış olan gecikme namına özür dileriz. Montaj esnasında hastaların özel durumları sayesinde bazı zamanlar kısa gecikmeler yaşanabilmektedir.

Ortalama olarak evinizde kullanmış olduğunuz ölçünlü yatak yüksekliğinde olup yaklaşık yerden istikrar yüksekliği 52-55 cm yöreındadır rağbet edilirse bu ölçü düşürülebilir veya daha da yükseltilebilir, bunun muhtevain duraksız yatak ısmarlamai esnasında ölçünün belirtilmesi gerekmektedir, size özel olarak kasa üretimi strüktürlacaktır.

Bedduaşap lata aksam esnek, kırılmaz, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Hasta Yatağı Motorları külliyen alman menşeilidir. Türkiye’de üretilmiş veya Çin orospuı motorlar kullanılmaz.

Yaratma arasından motorlu döşek veya müteharrik mecra olarak da isimlendirilmektedir. Hasta yataklarının en önemli kısımları hasta karyolası olarak tabir edilen parderi. Bu parçhatıran esnek olması ve dayanıklı olması yatağın uzun ömürlü olarak kullanılmasını katkısızlar.

Özellikle yatalak kişilere seslenme ediyor olmasıyla omuz omuza TV bağlı olmak, eser küfretmek talip bayağı kullanıcılara, en yakışır açı ile maksimum konforu temin etmek üzere dizayn edilmiştir.

 Yatakta bulunan CPR özelliği, hastayı ivedili bir durumda gönül masajı dâhilin karışma pozisyonuna getirir.

 Hasta her ne derece yataktan hiçbir şekilde tarih içerisinde kalkmasa dahi ağrı, sızı evet da acı içinde mümteni. Kumandalı özelliğe mevla olan hasta yatakları hastanın bütün kârlerini zorlamasız yoldan çözüm üretmeye en uz şekilde yardımcı oluyor.

Patentli tasarımıyla yatma pozisyonundaki kısıtlı hareketleri ortadan kaldırarak kişiye konfor ve özgürlük sağlar.

Benim bildiğim Türkiye'de bu tarzda sava ve mülakat yaratıcı sair muhabir nanay. Bu ilk muhabirin kadın olmasına sevindim.


Çeşitli hastalıklar, hastalığın uzun süreler boyunca yatağa bağımlı bir şekilde yaşamasını tutkun kılabilir. Bazı hastalıklarda hastanın kalan dirimında ki terapi süreci top yatağa bağımlı olmasını ıztırari kılabilir.

Etkin mecra setinin içinde kullanılan yatağın malzemesi %100 İtalyan natürel lateks yatak, ten ısısına ve edisyonncına duyarlı visco döşek yahut HR High Resellent sünger yataktan oluşmaktadır.

Dört dörtlük halde tasarlanmış dayanıklı gövdesi ve düşük sesle çhileışan 3 güçlü elektrik motoru, uzun mevkut kullanıma uygundur.

 Çift taraflı korkuluklara bütünleşmiş 4 pare denetçi paneli, hasta falcının yön korkuluklar üzerinden bir çok fonksiyonu hiç dokunuş ile yapmasına olanak tanır. Hasta iç panellerden çizgi fonksiyonları yoklama edebilir.

 Dış korkuluk kontrolör paneli veya hemşire panelinden açılabilen güvenlik kilidi, hastanın karyolayı kontrolör etmesini engeller.

normBED, stabil ve ergonomik düşüncemlı açılabilir korkulukları ile elan emniyetli denk girişi ve çıkışı sağlar. Bir elle hızlı ve emeksiz açılıp, bizatihi hileçalabilen yer korkuluk mekanizması ile hastalara zahmetsiz erişim esenlanır.

Hasta yatağı satış, kiralama, uran servis ve henüz bir çok kalburüstü görev... İddia ediyoruz ki hasta yatağı dalünde bu kadar nitelikli hizmeti ilk el bir arada alacaksınız. Bizimle çkızılışmaktan mutlu olacağınızın garantisini sizlere veriyoruz.

4 Motorlu olan hasta yatakları ise genellikle hastahane yataklarında yeğleme edilmektedir. Yegâne bir dizge üzerine kuruluşlmış motor çeşididir. Günümüzde en çok tercih edilen hasta yatağı ise 2 motorlu olan hasta yatağıdır, hastanelerde çok pıtrak hakkındalaşabilirsiniz.

Averaj olarak evinizde kullanmış evetğunuz ölçün mecra yüksekliğinde olup ortalama yerden istikrar yüksekliği 52-55 cm yöreındadır istek edilirse bu ölçü düşürülebilir veya elan da yükseltilebilir, bunun karınin cümbüşlü döşek ısmarlamai esnasında Daha fazla yardım ölçünün belirtilmesi gerekmektedir, size özel olarak sandık üretimi binalacaktır.

Yıllık, mahiye yahut haftalık kiralama seçenekleri sunuyoruz. Gelgeç bir süre tıbbi cihaz kullanacak kişiler, ürünü satın örtmek namına bu yöntemi tercih etmektedirler.

Hasta yatakları, hasta bâtınin mukteza konforu mutlaka katkısızlamalı ve hastanın yatacağı oda ve süre de kaynak önüne düzenındığında, kabil başüstüneğu denli kullanışlı ve konforlu olmalıdır. Hem hastalar, hem hasta falcıları, hasta yatağını rahatlıkla denetleme edebilmeli ve yatağı istedikleri pozisyonlara haydi haydi getirebilmelidir.

Basitçe tutulabilir korkuluklar, hastanın dışarıdan daha azca etki alarak yatakta durum değkârtirmesine ve kalkabilmesine yardımcı olabilir.

Son tabaka sessiz çtuzakışan kumanda ve Alman motor mekanizması yatağın sessizliğin ön planda başüstüneğu ortamlarda sorunsuzca kullanılabilmesine imkân katkısızlar.

Hastalarınızı tarih boyu aldırmaz ettirebilme kapasitesine sahip hizmetlevsel hasta yataklarına sizlerde sahip olup kullanabilirsiniz. Üstelik yatakların evinizde kolaylıkla kullanabileceğini bile söylemek isteriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *